Intencje

Intencje mszalne

13 X - niedziela

07.00 - godzinki
07.30 + Henrykę Sęcio XVI r. śm
09.00 + Jadwigę Kotwicką
10.00 - wypominki
11.00 + Alinę Gustawa Szram 
18.00 + Mariannę Rybak Wiesława Świątek
18.45  Nabożeństwo różańcowe
 
 
14 X - poniedziałek
06.30+ Elżbietę Malinowską
17.30 nabożeństwo rózańcowe
18.00 + Ryszarda Kubasiewicza  
 
15 X  – wtorek
6.30 za parafian z niedziali
17.30  nabożeństwo różancowe
18.00 + Jadwigę Henryka Gajzlerów  
 
16 X   - środa
06.30 ….....................................................................
17.00 w 20 rocznicę ślubu zamawiających Mszę św.
17.30 nabożenstwo różańcowe
18.00 O błogosławieństwo Boże dla Adama w dniu urodzin
 
17 X  - czwartek
06.30 O błogosławieństwo Boże dla Wiktora w dniu imienin
17.30 nabożenstwo różańcowe
18.00 + Mariana Urbańskiego
 
18 X - piątek
06.30....................................................................................
17.30 nabożeństwo różańcowe
18.00 + Julię Malinowską w IV r. śm 
 
19  X - sobota
06.30 + Irenę Kubiak
18.00 + Dominika Kobiera i o Boże błogosławieństwo dla Jakuba Kobiery i w 25 rocz. ślubu p. Renaty i Mariana Kobierów  
18.30 nabożeństwo rózańcowe w intencji ul. Kresowej  
 
20 X - niedziela
07.00 - godzinki
07.30 + Jana Irenę Konrada Waprzko
09.00 + Stanislawa Domańskiego w XVI r śm zmarłych rodziców i rodzeństwo +  Zofię Kazimierza Materków i zmarłych ich rodziców 
10.00 - wypominki
11.00 + Irenę Rybińską 
18.00 + Henryka Wiktorię Dąbrowskich
18.45  Nabożeństwo różańcowe w intencji Ojczyzny

 
21 X - poniedziałek
06.30+ za parafian z niedzieli
17.30 nabożeństwo rózańcowe 
18.00 + Urszulę Ruta
          ul. 3 Maja 5 bl. 2

22 X  – wtorek
6.30 ….....................................................................
17.30  nabożeństwo różancowe
18 + Irenę Stefana Wyrwas 
                   ul. 3 maja 6

23 X   - środa
06.30.................................................................
17.30 nabożenstwo różańcowe
18.00 + Adama Kazusek
          3 maja 4

24 X   - czwartek
06.30 …...............................................................................
17.30 nabożenstwo różańcowe
18.00  O błogosławeiństwo Boże dla Małgorzaty i
          młodzieży do bierzmowania i Daniela Wójcików w X rocz. Ślubu          
25 X - piątek
06.30....................................................................................
17.30 nabożeństwo różańcowe
18.00 + Rodzicow Chytrych Krystynę Rapęga 
          dzieci ze szkoły podstawowej    Franciszka Pacuszka

26 X - sobota
06.30 + Elżbietę Malinowską
17.00  O bł. Boże dla Jadwigi i Leszka Wlazłowskich w 50 rocznicę ślubu
18.00 + Dorotę Balerak
18.30 nabożeństwo różańcowe ul 3 maja 3
 
27 X - niedziela
07.00 - godzinki
07.30 + Stanisławę Furmaniak  X r. śm Józefa Urszuli Furmaniaków
09.00 + Romana Zycha Marka Rokiciniaka
10.00 - wypominki
11.00 + Stanisława Zięba
18.00 + Walerię Józefę Antoniego Krukowskich Wojciecha Stencla
18.45  Nabożeństwo różańcowe w intencji bloku przy Nawrockiego 7A